Avtor: zusmarjesap1 Objavljeno: 11. 10. 2019

[FOTO] Vabilo na srečanja molitvene skupine

V mesecu oktobru so se pričela redna tedenska srečanja molitvene skupine, zato vabimo farane, da se nam pridružite. Srečanja so v veroučni učilnici ob torkih ob 18 uri oziroma po sveti maši. Kasneje, ko se bo srečevala tudi biblična skupina, bodo srečanja vsak drugi torek in vsak drugi petek, oziraje se na srečanja biblične skupine. Vsako prvo soboto, pol ure pred sveto mašo, bo v cerkvi molitvena ura pred izpostavljenim Najsvetejšim. Kaj vse še počnemo, pa lahko preverite s kliki na spodnje fotografije.
Romanje z rožnim vencem po soseski podružnične cerkve Povišanja Sv. Križa (junij 2018)

Romanje molitvene skupine: Nova Štifta–Gornji Grad–Radmirje–Gora Oljka (oktober 2018)

Romanje z rožnim vencem po soseski podružnične cerkve Sv. Mohorja in Fortunata na Selih (maj 2019)

Romanje molitvene skupine: Bohinj–Koprivnik na dan državnosti (junij 2019)

Molitveni skupini se lahko vsakdo kadarkoli pridruži. Če v sebi začutite povabilo, PRISRČNO VABLJENI!