Avtor: zusmarjesap1 Objavljeno: 13. 06. 2019

Peter Klepec in animatorji vabijo na šmarski oratorij

Tudi letos bo v naši župniji potekal oratorij, in sicer od 29. julija do 2. avgusta. Naš glavni junak bo tokrat Peter Klepec, oratorijsko geslo pa se glasi »Imaš moč«. Na mnogim že znano pripovedko iz slovenskega izročila bomo poskušali pogledati s krščanskega vidika ter v njej prepoznati evangelijske vrednote.
Priložnosti za pridobitev novih znanj ter izkušenj tekom oratorijskih dni ne bo manjkalo – v sklopu delavnic bomo spoznavali eksotične živali, naučili se bomo osnov znakovnega jezika, pri likovni delavnici se bomo prepustili lastnim ustvarjalnim spretnostim, v sredo pa nas čaka izlet v Višnjo Goro.
Vse podatke si lahko preberete na prijavnicah, ki se nahajajo v cerkvi pod korom ali na tej povezaviZadnji rok prijave je 7. julij. Letos še posebej opozarjamo, da prijav po roku oddaje ne bomo sprejemali, saj nam to otežuje nadaljnjo organizacijo.
Hvala za razumevanje in se že veselimo srečanja.
Šmarski animatorji