MAŠNI NAMENI, GODOVI

 NED. 21.7. – 16. NAVADNA   NEDELJA 

 8 + Martin Jeršin, obl.

 10 – maša za ža župljane in žegnanje na   Magdalenski Gori

 PON. 22.7. – MARIJA MAGDALENA

 19 + Anica Štrubelj (na Magdalenski gori)

 TOR. 23.7. – BRIGITA

 19 + Franc Zajec

      + Franc in Pavla Serajnik

 SRE. 24.7. – KRIŠTOF

 7 + Jožef Potokar

 ČET. 25.7. – JAKOB

 19 + Zlatko Kodrič, 30. dan

      ++ Fortunovi (Gombišče 12)

 PET. 26.7. – JOAHIM IN ANA

 19 + Marija Potokar, obl.

 Cerkev čisti in krasi Kračmanova cesta

 SOB. 27.7. – GORAZD

 7 – po namenu (V.)

 NED. 28.7. – 17. NAVADNA   NEDELJA

 8 – za župljane

 10 + Frenk, obl. in Franc Šest

 PON. 29.7. – MARTA

 7 – po namenu

 TOR. 30.7. – PETER KRIZOLOG

 19 – v zahvalo in blagoslov v zakonu (B. S.)

 SRE. 31.7. – IGNACIJ LOJOLSKI

 7 – po namenu

 ČET. 1.8. – ALFONZ   LIGVORIJ               

 19 ++ družini Gorc in Tomažin

 PET. 2.8. – EVZEBIJ

 Prvi petek

 19 + Stanislav Skubic in Antonija Štrus, obl.

      + Anton Sušnik

 SOB. 3.8. – LIDIJA

 18.30 – pobožnost prve sobote

 19 + Miha Kmet

 NED. 4.8. – 18. NAVADNA NEDELJA

 8 + Minka Mehle

 10 + Darinka Kovač, obl.

 PON. 5.8. – MARIJA SNEŽNA

 7 – po namenu

 TOR. 6.8. – JEZUSOVA   SPREMENITEV NA GORI

 19 ++ starši in Franc Kozlevčar

 SRE. 7.8. – SIKST II.

 7 – po namenu

 ČET. 8.8. – DOMINIK

 19 – za zdravje v družini (G.)

 PET. 9.8. – TEREZIJA OD KRIŽA

 19 + Julija Strnad

 Cerkev čisti in krasi Huda Polica

 SOB. 10.8. – LOVRENC

 7 + Franc Bregar

 NED. 11.8. – 19. NAVADNA   NEDELJA

 8 + Franc in Marko Goršič

 10 – za župljane

 PON. 12.8. – IVANA ŠANTALSKA

 

 TOR. 13.8. – HIPOLIT

 19 + Rozalija in Jože Strlekar

 SRE. 14.8. – MAKSIMILJAN

 7 + Jožefa Bučar

 ČET. 15.8. – MARIJINO   VNEBOVZETJE – VELIKI ŠMAREN

 8 + Jožefa Mehle

 10 + Jože Perovšek, obl.

 PET. 16.8. – ROK

 19 + Branko Lobe, 1. obl.

 SOB. 17.8. – EVZEBIJ

 7 + Anica Štrubelj

 NED. 18.8. – 20. NAVADNA   NEDELJA

 8 + Zlatko Kodrič

 10 – za župljane

 PON. 19.8. – JANEZ EUDES

 

 TOR. 20.8. – BERNARD

 Doma ni sv. maše

 SRE. 21.8. – PIJ X.

 Doma ni sv. maše

 ČET. 22.8. – DEVICA M. KRALJICA

 19 + Tadej ter Irena in Franc Groznik

 PET. 23.8. – ROZA IZ LIME

 19 + Nataša Gašparovič, obl.

 Cerkev čisti in krasi Vino

 SOB. 24.8. – JERNEJ

 7 + Leopold Dremelj

 NED. 25.8. – 21. NAVADNA   NEDELJA

 8 – za župljane

 10 + Jože, obl. in Marjan Pucihar