Avtor: zusmarjesap1 Objavljeno: 9. 03. 2024

Prvoobhajanci pri sv. spovedi

Letošnji prvoobhajanci so decembra prvič pristopili k zakramentu svete spovedi. Pri verouku so strnili svoje vtise in jih zapisali. Dovolili so, da jih nekaj objavimo na župnijski spletni strani.
"V redu je bilo, zabavno, malo pa sem imel treme ampak mi je šlo. Zdaj sem čisto sproščen."
"Bilo mi je v redu. Imel sem tremo. Všeč mi je bila molitev.
"V spovednici sem se počutila dobro. Ven sem prišla boljše. Lepo sem se počutila."
"Pred sveto spovedjo me je bilo strah. Ko sem prišla v spovednico, me je bilo manj strah, saj je vse teklo v redu. Po spovedi sem zmolila pokoro. Ven iz cerkve sem prišla dobre volje."
"Noter sem imel tremo. Ko sem prišel ven, mi je bilo zelo dobro. Ko sem molil pokoro mi je bilo tudi zelo dobro, ali ko smo s prijatelji zelo hitro molili. Molitev je zakon."
"Lepo mi je bilo, ker občutiš kako se ti očistijo vsi grehi."
"Meni je bila spoved všeč, ker si mi pomagal, ker sem lahko povedala svoje grehe in ker sem zmolila za svoja dva dedka, ker sta že umrla. Moje srce je čisto. Hvala. Bogu hvala."