Avtor: zusmarjesap Objavljeno: 4. 11. 2022

Miklavževo pismo

Leto je hitro naokoli in tudi letos se bom v nedeljo, 4. decembra v družbi mojih zvestih pomočnikov popeljal in zaustavil v vaši župniji. Rad bi se srečal z vsemi, majhnimi in velikimi, ki ste bili od našega zadnjega srečanja pridni in se trudite  za dobro. Ob tej priložnosti se obračam na dobre šmarske farane in jih prosim za pomoč! Otrokom nameravam pokloniti Miklavževo vrečko, vabljeni, da se srečamo pa prav vsi: tako mali kot veliki otroci pa tudi odrasli, ki ste se preko celega leta trudili za dobro. V ta namen bo v cerkvi pod korom tako kot preteklo leto postavljena škatla za vaše prostovoljne  prispevke. Veselje  vaših otrok in starejših šmarskih župljanov bo odvisno od vaše dobrosrčnosti. Najlepša hvala za vaše odprte dlani in dobro srce, saj bom z vašo pomočjo lahko razveselil srca šmarskih otrok. Seznam moje poti pa bo objavljen v prihodnji številki tiskanih oznanil. Veselim se srečanja z Vami.