SOB. 23.3. – GOSPODOVO OZNANJENJE |
17 – spokorno bogoslužje in priložnost za velikonočno sveto spoved ter sveta maša za + Igorja Špacapan, obl. in Anico Štrubelj, 30. dan |
|
NED. 24.3. – 6. POSTNA – CVETNA –NEDELJA |
8 + Jožefa in France Kadunc 10 – za župljane Pri obeh mašah blagoslov zelenja |
PON. 25.3. – KATARINA |
19 ++ Serajnik + Marija Jeleninovski Cerkev čisti in krasi Paradišče |
TOR. 26.3. – EVGENIJA Obisk bolnikov |
19 + Benon Ceglar, obl + Anton Zaviršek in Janez Hočevar |
SRE. 27.3. – PEREGRIN |
19 ++ starši Kastelic (Sela) + Marija Košak |
ČET. 28.3. – VELIKI ČETRTEK |
19 + Alojzij, obl. in Ivana Kastelic + Andrej Dremelj in vsi ++ Španovi Po sv. maši molitvena ura ob božjem grobu |
PET. 29.3. – VELIKI PETEK
|
15 – križev pot 19 - obredi velikega petka |
SOB. 30.3. – VELIKA SOBOTA |
19 + Franc in Frenk Šest - v zahvalo za skupnih 50 let življenja |
NED. 31.3. – VELIKA NOČ GOSPODOVEGA VSTAJENJA |
7 – za župljane 10 + Nada, 1. obl. in Vinko Zupančič ter ++ Franc in Jernej Štrubelj Pri obeh mašah darovanje za cerkev |
PON. 1.4. – VELIKONOČNI PONEDELJEK |
8 + Minka Mehle 10 + Ana in Anton Belna |
TOR. 2.4. – FRANČIŠEK |
Doma ni sv. maše |
SRE. 3.4. – SIKST I. |
Doma ni sv. maše |
ČET. 4.4. – IZIDOR |
19 ++ starša Kralj + Andreja Lobe |
PET. 5.4. – VINCENCIJ |
19 + Jožef Potokar, 30. dan ++ Šlajpah + Alojzija Kušlan |
SOB. 6.4. – IRENEJ |
18.30 – pobožnost prve sobote 19 + Janez Černič, obl. + Ana Kastelic, obl. |
NED. 7.4. – 2. VELIKONOČNA NEDELJA GOSPODOVEGA USMILJENJA |
8 – za župljane 10 + Slavko Zajc, obl. |
PON. 8.4. – JULIJA |
|
TOR. 9.4. – VALTRUDA |
18 + Dežman in Mehle + Janez Sirk |
SRE. 10.4. – MIHAEL |
7 + Franc Bregar + Janez Birk |
ČET. 11.4. – STANISLAV |
19 ++ starši Švigelj in sestra Pavla + Jožefa Mehle |
PET. 12.4. – JULIJ |
19 + Marija Goršič, obl. (Podgorica) + Marko in Majda Hribar Cerkev čisti in krasi Podgorica |
SOB. 13.4. – IDA |
7 + Anica Štrubelj |
NED. 14.4. – 3. VELIKONOČNA NEDELJA – Začetek tedna molitve za duhovne poklice |
8 – za župljane 10 + Franc 1. obl. ter Tadej in Irena Groznik Po maši sestanek za starše prvoobhajancev |
PON. 15.4. – HELENA |
|
TOR. 16.4. – BERNARDKA LURŠKA |
19 + Marta Hauptman + Frančiška in Alojzija Jagodic, obl. |
SRE. 17.4. – SIMON |
7 + Rado Smole |
ČET. 18.4. – AJA |
19 ++ Thuma + Slavko Novak |
PET. 19.4. – LEON |
19 + Jožica Goli, ml., obl. + Jože Zajec, obl. (Sap) |
SOB. 20.4. – TEOTIM |
7 - po namenu (V.) |
NED. 21.4. – 4. VELIKONOČNA NEDELJA – Nedelja dobrega pastirja |
8 + Melita Kadunc, obl. 10 + Marija, obl., Franc in Ludvik Mehlin |