Avtor: zusmarjesap1 Objavljeno: 4. 09. 2021

Celodnevno češčenje

Ob prazniku Marijinega rojstva bo v sredo, 8. septembra, v naši župniji dan celodnevnega češčenja SVETEGA REŠNJEGA TELESA. Najsvetejše bo izpostavljeno od 7. ure dalje. Dopoldanska sveta maša bo ob 8. uri, popoldanska sveta maša in sklep češčenja pa bo ob 18. uri. Tako kot pretekla leta, se bodo tudi letos člani raznih skupin v župniji obvezali za neprekinjeno slavljenje Jezusa v času med jutranjo in popoldansko mašo. Razpored je le spodbuda za vašo odločitev: ob 9h Veliki Vrh; 10h Mali vrh, Tlake, Gajniče; 11h Paradišče, Slivnica, Podgorica; 12h Sela; 13h Šmarje-Sap, PIeše; 14h Marijino delo; 15h Šmarje, Huda Polica; 16h Cikava, Hrastje; 17h skupna molitvena ura za skupine (mladinske, ŽPS, pevcev, molitvene, zakonske), ki jo bo vodila molitvena skupina.